Округ № 1

Цибенко Сергій Миколайович

29.09.1972 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, суб'єкт висування РО ПП «Наш край», технічний керівник ФОП Шевченко.

Моб. тел.  (095)-324-89-73

Округ № 3

Бобошко Володимир Михайлович

18.05.1961 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, самовисування,

начальник ВВДРЄ виборців Прилуцької РДА.

Округ № 4

Івченко Сергій Анатолійович

14.2.1990 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, суб'єкт висування РО ПП «Наш край»,

оператор тваринницьких комплексів та механізованих ферм ТОВ «Крок – УкрЗалізБуд».

Округ № 5

Польовнича Ірина Олександрівна

27.03.1983 року народження, громадянин України, освіта -вища, безпартійна, самовисування,

вчитель Білорічицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Округ № 6

Шуляк Олександр Васильович

22.08.1961 року народження, громадянин України, освіта – професійно-технічна, партійна приналежність РО ВО “Батьківщина”, будівельник ФОП «Дуденець».

Округ № 7

Овдієнко Олександр Миколайович

08.05.1967 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, суб'єкт висування Прилуцька районна партійна організація Аграрної партії України,

фізична особа-підприємець Овдієнко О.М.

Округ № 8

Тінюков Сергій Володимирович

28.04.1994 року народження, громадянин України, освіта – вища, приналежність РО ВО “Батьківщина”, перший заступник генерального директора ТОВ ВО «Хліб Прилуччини».

Округ № 9

Білокур Тетяна Олексіївна

03.08.1969  року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійна, суб'єкт висування РО  ПП «Наш край», завідувач ФАП, с. Заїзд.

Округ № 10

Луцак Ярослав Миколайович

08.12.1990  року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, суб'єкт висування РО  ВО «Батьківщина», тимчасово не працює.

Округ № 11

Головкіна Сніжана Сергіївна

26.05.1981 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійна, суб'єкт висування РО  ВО «Батьківщина», тимчасово не працює.

Округ № 12

Пушкаренко Лариса Миколаївна

23.05.1982 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійна суб'єкт висування РО  ВО «Батьківщина», секретар Замістянської сільсокї ради.

Округ № 13

Похилько Віталій Петрович

10.10.1975 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, самовисування,

тимчасово не працює.

Округ № 14

Кривич Ольга Василівна

08.09.1960 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійна, суб'єкт висування РО  ВО «Батьківщина», тимчасово не працює.

Округ № 15

Малоголовий Олександр Олександрович

07.07.1962 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, приватний підприємець.

Округ № 16

Волошенко Ірина Василівна

02. 12. 1987 року народження, громадянин України, освіта- вища, безпартійна, самовисування,

секретар Лісовосорочинської сілської ради.

Округ № 17

Лічман Віталій Вікторович

04.08.1981 року народження, освіта – вища, безпартійний, суб'єкт висування РО ПП «Наш край», комерційний директор, ФОП Шевченко.

Моб. тел. (099)-222-22-22

Округ № 18

Крашіненко Сергій Олександрович

28.12.1986 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, самовисування,

секретар Малківської сілської ради.

Округ № 19

Полухін Володимир Миколайович

23.05.1989 року народження, громадянин України, освіта – професійно-технічна, безпартійна суб'єкт висування РО  ВО «Батьківщина», ФОП.

Округ № 20

Яцун Сергій Володимирович

13.10.1978 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, суб'єкт висування Прилуцька районна партійна організація Аграрної партії України, вчитель трудового навчання та фізичної культури  Охіньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Округ № 21

Власенко Олег Дмитрович

27.07.1973 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, суб'єкт висування Прилуцька районна партійна організація Аграрної партії України, керівник  відділу соціальної політики сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Дружба-Нова».

Округ № 22

Харченко Наталія Петрівна

05.06.1984 року народження, громадянин України, освіта – вища, партіна приналежність РО  ВО «Батьківщина», вчитель початкових класів Обичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Округ № 23

Мринський Анатолій Іванович

11.09.1960 року народження, громадянин України, освіта - вища, безпартійна, самовисування, директор ТОВ «Агрофірма Миколаївка».

Округ № 24

Редька Віктор Васильович

13.12.1960 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, суб'єкт висування РО ПП «Наш Край», голова ФГ «Волошка».

Округ № 25

Євтушенко Ольга Андріївна

09.04.1985 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійна, самовисування, головний спеціаліст економіки та агророзвитк Прилуцька РДА.

Округ № 26

Сірик Любов Миколаївна

28.01.1958 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійна, самовисування, пенсіонер.