КОРОНАВІРУС 2019-NCOV

Допомога Дідівській амбулаторії!!!

30 червня 2020 року сільський голова Денис Росовський спільно з в.о. старости Дідовецького старостинського округу Іриною Шуляк відвідали Дідівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини для вручення матеріальної допомоги від Благодійного фонду "Карітас України", а саме: 100 багаторазових захисних масок та 800 пар медичних рукавичок на загальну суму 11 тисяч гривень. Дана допомога для них є актуальною та важливою з урахуванням того, що на базі даного закладу створена та працює мобільна бригада району щодо протидії COVID-19.

10:02:27 06.07.2020

Міжнародна допомога для громади!!!

Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Карітас України у співпраці з програмою «U-LEAD з Європою» розпочав новий проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19». На запит Сухополов'янської ОТГ 26 червня 2020 року до громади надійшла чергова "Скринька громади" у складі якої 325 багаторазових якісних масок з фільтром, виготовлених місцевими виробниками, та 800 пар медичних рукавичок.

17:19:26 30.06.2020

МІЖНАРОДНА ДОПОМОГА ДЛЯ ГРОМАДИ!!!

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки програми «U-LEAD з Європою» (на підставі Угоди між Урядом України та Європейською комісією про фінансування заходу «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – друга фаза» від 08.07.2019 року) реалізує Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

19:42:32 08.06.2020

Протидія поширенню коронавірусу

21-22 травня усі медичні заклади первинної медико-санітарної допомоги, які функціонують на території Сухополов'янської ОТГ, отримали чергову допомогу у протидії поширенню коронавірусу: багаторазові захисні костюми, захисні окуляри, респіратори та швидкі тести на COVID_19.

18:43:01 22.05.2020

Забезпечення соціально-незахищених категорій громадян Сухополов’янської ОТГ продуктами харчування

30 квітня сільський голова Денис Росовський спільно із в.о. старости Іриною Іваншиною та депутатом сільської ради Іриною Волошенко відвідали соціально-незахищені категорії громадян Лісовосорочинського старостинського округу, передавши їм продуктові набори першої необхідності. Висловлюємо вдячність за надану допомогу Народному депутату України Валерію Дубілю, Всеукраїнському об’єднанню «Батьківщина» та голові громадського руху «Оновлення» Сергію Коровченку.

18:56:43 30.04.2020

Забезпечення медичних закладів громади засобами захисту

Сьогодні 30 квітня 2020 року сільський голова Денис Росовський відвідав Прилуцьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини Прилуцького комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцького району та передав сімейному лікарю Наталії Степашко захисні костюми, респіратори, медичні халати для забезпечення потреб всіх працівників установи.

18:52:02 30.04.2020

Продовжується робота щодо забезпечення соціально-незахищених категорій громадян Сухополов’янської ОТГ продуктами харчування.

Зокрема, сьогодні сільський голова Денис Росовський та заступник сільського голови Сергій Проценко відвідали сім'ї у с. Полова, Сухополова, Пирогівці та передали вручили продуктові набори. Ця допомога одноразова, але в період карантину вкрай необхідна. Продуктовий набір стане у нагоді завжди. За надану допомогу в черговий раз висловлюємо подяку Народному депутату України Валерію Дубілю, Всеукраїнському об’єднанню «Батьківщина» та голові громадського руху «Оновлення» Сергію Коровченку. Дана робота буде продовжена.

17:45:13 29.04.2020