З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки місцевих товаровиробників.

В зв’язку з цим, просимо поширити інформацію серед зацікавлених осіб щодо участі у вебінарі на тему: «Підтримка місцевих товаровиробників», що відбудеться 01 жовтня п.р. об 11.00-12.20 за участі представників:

- Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації;

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»;

- АТ «Полікомбанк»;

- Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=P3mIqEmSxVU у зазначений час в день проведення заходу.

Участь у заході безкоштовна.