Ремонт дороги в селі Малківка!!

Дата: 14.10.2020 08:49
Кількість переглядів: 15

Завершені роботи по частковому ямково-експлуатаційному ремонту автодороги місцевого значення загального користування /Т-25-40/- Малківка-Богданівка-/Р-67/ в селі Малківка по вулиці Гагаріна. Сьогодні сільський голова Денис Росовський ознайомився з виконаними роботами.

Замовником ремонтних робіт є управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, роботи проведені ПП «ШЛЯХРЕМБУД 17».

Також до ремонту вказаної дороги долучилось ТОВ «Ресурс-Агро» (керівник Марусенко Микола Володимирович), яке постійно опікується станом даної дороги. За власні кошти підприємства ремонтні роботи проведені ПП «РЕМДОРБУД» (Козенко М.М.)

Це черговий результат дієвої співпраці громади та суб’єкта господарювання, за що ТОВ «Ресурс-Агро» величезне спасибі.

Працюємо далі.