З Днем Захисника України!

Дата: 14.10.2020 08:54
Кількість переглядів: 5

14 жовтня вписане у календар української історії, як день захисника України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів України.

Висловлюємо величезну вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні та схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.

Від усієї душі бажаємо українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з Вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

Сердечні вітання усім ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.