Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

16 листопада до Дня працівників сільського господарства України відбулася святкова зустріч сільського голови з аграріями району.

Сільський голова Денис Росовський висловив слова вдячності всім трударям, які присвятили своє життя хліборобській праці, щоденним турботам про землю, за самовіддану споконвічну любов до рідної землі, за вагомі трудові здобутки і побажав усіляких гараздів на життєвій ниві, сімейного затишку, щастя і благополуччя.

За вагомий внесок у розвиток сільського господарства, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства України нагороджено грамотами Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади:

1. Власенка Олега Дмитровича – керівника відділу соціальної політики СТОВ «Дружба-Нова»;

2. Івченка Сергія Анатолійовича – керівника ферми ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд»;

3. Луцака Миколу Володимировича – фізичну особу-підприємця;

4. Мринського Анатолія Івановича – директора ТОВ «Агрофірма Миколаївка»;

5. Полухіна Володимира Миколайовича – голову ФГ «Добрий Пан»;

6. Редьку Віктора Васильовича – голову ФГ «Волошка»;

7. Тінюкова Сергія Володимировича – директора ТОВ «Прилуки Агроінвест»;

8. Козиного Сергія Олександровича – заступника директора ТОВ «Прилуцький хлібодар»;

9. Гука Олександра Степановича – директора ТОВ «Курс-Агро».