Зі святом Святого Михайла!

Дата: 21.11.2020 12:55
Кількість переглядів: 11

У православному світі 21 листопада відзначають велике свято Собор Архистратига Михаїла. Його образ символізує вічну перемогу добра над темними силами та злом. Часто 21 листопада випадає перший густий сніг, в народі тоді кажуть, що сам святий Михайло на білому коні по землі проїхав. Сьогодні, за давньою традицією, обов’язково треба примиритися з усіма, з ким напружені стосунки, пробачити минулі кривди.

Сухополов'янська ОТГ від щирого серця вітає усіх віруючих жителів громади з Михайловим днем. Бажаємо миру в душі, щоб в родинах жило щастя і панував мир. Нехай на столі завжди буде смачна їжа, а рідні будуть щирими зізнаннями обдаровувати кожен день один одного. Нехай оберігають святі Ваші будинки і Ваших близьких!