Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи.

Вимоги  до кандидатів:

• громадянство України;
  • вища освіта, не нижча освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або «магістр»;
  • стаж роботи за фахом не менше 3 років;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання та практика застосування нормативно-правових актів, що регламентують діяльність у відповідній сфері;
  • володіння ПК.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) із відповідними додатками;
  • фото розміром 4x6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • електронна декларація про доходи за минулий рік, за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

За довідковою інформацією звертатися до Сухополов’янської  сільської ради за адресою: 17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська, 220, каб. 203.

Телефон для довідок: (04637) 5-03-68.

Термін подання документів:  до 29 січня  2021 року.