Благодійний фонд Рокада Чернігів надає підтримку ВПО

❗Благодійний фонд Рокада Чернігів надає підтримку ВПО, постраждалому від війни населенню. Фахівці з психології БФ Рокада готові надати безкоштовну допомогу всім, хто відчуває таку потребу. Допомога надається  безкоштовно, можна в телефонному режимі онлайн 0800331916.

Зросла в 1,5 раза оплата праці за виконання суспільно корисних робіт

Кабмін підвищив оплату праці за виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту “Армія відновлення” в півтора раза - до 10 050 грн. Зміни передбачені постановою Кабміну від 27 жовтня 2023 р. N 1119 "Про внесення змін до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану", яка набрала чинності 31 жовтня 2023 року.

Поліція ППрилуччини вкотре застерігає громадян від шахраїв, які пропонують оформити «грошову допомогу» в Інтернеті

У соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «Грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за такими посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

До плетіння маскувальних сіток для ЗСУ долучаються безробітні

Це один з видів суспільно корисних робіт, які організовуються в області  службою зайнятості спільно з громадськими та благодійними організаціями. На роботи з плетіння маскувальних сіток у цьому році видано більше 500 направлень безробітним громадянам у 17 ОТГ області, найбільше – у Чернігівській, Борзнянській та Куликівській.

Оперативна інформація станом на 06.00 31 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот п’ятнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Розроблено Пам’ятку учасникам російсько-української війни

Громадською організацією «Юридична Сотня» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України з метою забезпечення військовослужбовців, ветеранів війни, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях, розроблено Пам’ятку учасникам російсько-української війни (http://surl.li/mirzf).

Оперативна інформація станом на 06.00 30 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот чотирнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 29 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тринадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 28 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дванадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.