Роботи по благоустрою в с.Канівщина!

Триває весняний місячник з благоустрою на території населених пунктів Сухополов’янської сільської ради. Спільними зусиллями робітники з благоустрою та  працівники сільської ради пофарбували міст та  розпочали обкошування територій  в с.Канівщина. В єдності та згуртованості наша сила. Зробимо нашу громаду комфортною та затишною для проживання. Працюємо спільно далі  з жителями та для жителів нашої громади!

Шановні українські прикордонники !

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем прикордонника України! Нині військовослужбовці Державної прикордонної служби України поруч з військовослужбовцями Сил оборони і безпеки України безпосередньо на передовій знищують російських окупантів. Саме у Ваших  надійних та  сильних руках спокій наших домівок.

Продовжуємо допомагати нашим незламним захисникам!

До сільської ради звернувся військовослужбовець 93 бригади «Холодний Яр», наш земляк з села Сухополова Купрієнко Вадим Анатолійович з проханням допомогти в ремонті бойового автомобіля. У найкоротші терміни автомобіль було відновлено та передано до бойового підрозділу. Дякуємо депутатам Сухополов’янської сільської ради: Віктору Редьці за фінансову допомогу (40 тисяч гривень) та Ігорю Поправці за проведення ремонту автомобіля.   В єдності наша сила! Віримо у наші мужні і незламні ЗСУ! Тримаймося та наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!

Зустріч з родинами загиблих Героїв  Сухополов’янської громади

У ці надзвичайно складні дні випробувань для нашої держави  та українського народу на витривалість, усвідомлюємо  надвисоку ціну соборності та незалежності  України – незліченну кількість відданих життів  захисників і захисниць України, які, ризикуючи собою, демонструючи   відчайдушну згуртованість, готовність давати гідну  відсіч  ворогу, щодня наближаючи перемогу над російським агресором. Пам’ятати усіх, кого ворожі обстріли навіки вирвали з обіймів рідних, – обов’язок кожного з нас.

Благоустрій у Ряшківському старостаті!

У Сухополов’янській громаді продовжуються  роботи з благоустрою  в рамках проведення весняного місячника на території населених пунктів сільської ради, який проходить  з 01 квітня по 30 квітня 2024 року.

Оголошення про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Сухополов’янської сільської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про управління відходами», постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 року № 918 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», постановою Кабінету Міністрів України  від 08.08.2023 року № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами», розпорядженням Сухополов’янського сільського голови  «Про  оголошення конкурсу по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій  із збирання та перевезення побутових відходів»    від   29 квітня  2024 року  № 54,  Сухополов'янська сільська рада оголошує конкурс по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Сухополов’янської сільської ради: