Благодійне дійство «Івана Купала»!

06 липня на території Заїздського старостинського округу Сухополов’янської громади біля ставка «Сажалка» відбудеться благодійний захід «Івана Купала!»

Благодійний забіг «ДОПОМОЖИ ТВАРИНАМ ХЕРСОНЩИНИ»!

01 липня в урочищі «Берізки» біля с. Сухополова Прилуцьким кінологічним клубом "Вірний друг", Сухополов'янською ОТГ за підтримки Прилуцької військової адміністрації було проведено змагання з кані-кросу - «PRYLUKY EXTREME» (біг з собакою) .

Оперативна інформація станом на 06.00 01.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалась чотириста дев’яносто третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Минулої доби противник завдав 8 ракетних та 58 авіаційних ударів, здійснив понад 50 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ, військових та цивільних інфраструктурних об’єктах Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Зокрема, внаслідок ракетного удару крилатою ракетою наземного базування “Іскандер-К” по школі в Сергіївці на Донеччині – 2 цивільні людини загинули і 6 поранено, школа повністю зруйнована. Внаслідок обстрілу російськими окупантами житлового будинку в Антонівці на Херсонщині отримала поранення родина з дитиною. Загалом, пошкоджено близько 30 цивільних житлових будинків.