Вітаємо з Днем  медичного працівника!

Відповідно до Указу Президента України від 13 червня 2023 року №327/2023 «Про День медичних працівників»,   ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, в Україні працівники медичної галузі  щороку відзначатимуть професійне свято 27 липня.

Громадське обговорення перейменування вулиць!

26 липня  в Сухополов'янському сільському клубі у рамках реалізації проекту «Лабораторії творчого діалогу в громадах» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбулося проведення діалогової зустрічі на тему «Перейменування вулиць адміністративного центру Сухополов’янської громади» з населенням адміністративного центру –  місцевими жителями відповідних вулиць, членами робочої групи щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топономіки населених пунктів сільської ради. У заході також взяв участь координатор проекту Володимир  Онищук.

Близько 400  нових робочих місць завдяки проєкту «єРобота»

Близько 400 нових робочих місць завдяки проєкту «єРобота»

Мікрогрант на старт або розвиток бізнесу отримають ще четверо мешканців Чернігівщини. Вони стали черговими переможцями програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» за підсумками 11-го у цьому році періоду подачі заяв (з  19 червня по 2 липня). Грантові кошти планують спрямувати на відкриття дитячої студії,  створення зони відновлення, підтримки та реабілітації у Чернігові, розвиток закладів торгівлі у Бахмачі та Новгород-Сіверському районі.

Оперативна інформація станом на 06.00 27.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот дев’ятнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового удару іранськими ударними БпЛА типу “Shahed” по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

«Армія відновлення» на Чернігівщині

4148 безробітних Чернігівщини долучилися до суспільно корисних робіт і таким чином поповнив лави «Армії відновлення» країни. На їх заробітну плату з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено понад 20 млн грн

Придбали тракторний напівпричіп!

Сухополов’янська ОТГ за кошти місцевого бюджету придбала тракторний напівпричіп з маніпулятором із захватом для гілок та грейфером ковшовим. Нова техніка стане в нагоді при  виконанні  робіт з благоустрою на території населених пунктів старостинських округів громади.

Оперативна інформація станом на 06.00 26.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот вісімнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби ворог завдав 1 ракетного та 65 авіаційних ударів, здійснив 84 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, є постраждалі серед цивільного населення, руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Ваучер на навчання - новий професійний старт, у тому числі для ВПО

У поточному році ваучери на навчання від обласної служби зайнятості вже отримали 217 мешканців області, серед яких 9 внутрішньо переміщених осіб.Ваучер – це документ, який дає право безоплатно пройти навчання за однією із 123 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку https://is.gd/qjIfuw  Основна мета видачі – підвищення конкурентоспроможності та розширення можливостей для працевлаштування.