Оперативна інформація станом на 06.00 25.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот сімнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація продовжує вбивати мирне населення України, і надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору.

Сімейний бізнес: у родині Чуєнків завдяки проєкту «єРобота»  бізнесменів побільшало

Сімейний бізнес: у родині Чуєнків завдяки проєкту «єРобота» бізнесменів побільшало

Оксана та Володимир Чуєнки - подружжя. До повномасштабного вторгнення чоловік відкрив дві кав’ярні в Чернігові. Коли прийшов ворог, став на захист країни, вступив до лав ЗСУ. Однак, улюблену справу покидати не збирався – підтримувала й допомагала дружина.

Оперативна інформація станом на 06.00 24.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот шістнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація продовжує вбивати мирне населення України, і надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, завдає ударів, здійснює обстріли як по військових, так і по цивільних об’єктах.

Оперативна інформація станом на 06.00 23.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот п’ятнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Сьогодні вночі російські окупанти завдали чергового ракетного удару по території України. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється. Протягом минулої доби російські загарбники завдали авіаційного удару, застосувавши ударні дрони типу “Shahed”. В результаті успішної бойової роботи усі 5 ударних БпЛА було знищено нашими воїнами. Крім того, ворог завдав 4 ракетних, 58 авіаційних ударів та здійснив 81 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, є постраждалі серед цивільного населення, руйнувань зазнали житлові будинки та інша інфраструктура.

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКОСТІ!

26 липня о 11.00 годині у Сухополов'янському сільському клубі у рамках реалізації проекту «Лабораторії творчого діалогу в громадах» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться проведення діалогової зустрічі на тему «Перейменування вулиць адміністративного центру Сухополов’янської громади» з населенням адміністративного центру, представниками громадських організацій, членами робочої групи щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топономіки населених пунктів сільської ради, активістами, обласними координаторами проекту. Запрошуємо усіх прийняти участь.

Оперативна інформація станом на 06.00 22.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот чотирнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російська федерація знову завдала ракетно-авіаційного удару по Україні. Інформація наразі уточнюється. Протягом минулої доби противник завдав 16 ракетних, понад 20 авіаційних ударів та здійснив 50 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед дітей та дорослого цивільного населення, руйнувань та пошкоджень зазнали пункти зберігання зерна на півдні України, промислові об’єкти, знищено та пошкоджено понад 70 цивільних житлових будинків та інша інфраструктура.