Оперативна інформація станом на 06.00 21.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот тринадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетного удару по території Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється. Протягом минулої доби російські окупанти завдали масованого ракетно-авіаційного удару по території України, застосувавши 3 крилаті ракети морського базування “Калібр”, 5 крилатих ракет наземного базування “Іскандер-К”, 4 крилаті ракет Х-22, 7 крилатих ракет “Онікс” та 19 ударних БпЛА типу “Shahed”. За результатами бойової роботи, протиповітряною обороною знищено 2 крилаті ракети “Калібр”, 3 крилаті ракети наземного базування “Іскандер-К” та 13 ударних БпЛА типу “Shahed”.

Черговий позашляховик передали на передову!

20 липня сільський голова Денис Росовський, заступник сільського голови Олександр Ромашко, староста Білорічицького старостинського округу Валерій Коваленко та представник депутатського корпусу громади Юрій Холод передали автомобіль Opel Frontera нашому земляку-захиснику Артему Чухлібу, уродженцю с. Білорічиця, для виконання бойових завдань на півдні України.

Оперативна інформація станом на 06.00 20.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот дванадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетно-авіаційного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Оперативна інформація станом на 06.00 19.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот одинадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетно-авіаційного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

У січні-червні 2023 року місцеві бюджети Чернігівщини отримали 5,3 млрд гривень податків та зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2023 року надійшло 5,3 млрд грн від сплати податків і зборів, що на 43 відс. більше за факт надходжень шести місяців попереднього року (+1,6 млрд грн).

За січень-червень 2023 року платниками Чернігівщини сплачено понад 14,5 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області у січні-червні 2023 року сплачено понад 9,1 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 41 відс. (на 2,7 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2022 року. Єдиного соціального внеску надійшло 5,4 млрд грн (зростання на 48 відс.).

Оперативна інформація станом на 06.00 18.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот десята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетного та удару іранськими ударними БпЛА типу “Shahed”. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється. Протягом минулої доби ворог завдав 5 ракетних ударів із ЗРК С-300, понад 40 авіаційних ударів та здійснив близько 60 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак нажаль, є загиблі та поранені серед дітей та цивільного населення, руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.