За матеріалами СБУ повідомлено про підозру колишнім співробітникам ДСНС, які добровільно перейшли на бік ворога

Кіберфахівці Управління СБ України в Чернігівській області встановили  факти добровільної співпраці з ворогом колишніх співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій Луганщини.

Оперативна інформація станом на 06.00 17.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетно-авіаційного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Вічна пам'ять!

Виконавчий комітет Сухополов'янської ОТГ висловлює щирі спічуття начальнику відділу документообігу та інформаційної діяльності Тетяні Капленко з приводу важкої втрати - передчасної смерті найдорожчої людини - батька - Середи Петра Івановича. Світла та вічна пам'ять про найріднішу людину, яка виховала, виростила, благословила на майбутній шлях, завжди житиме у серцях та душах усіх, хто її знав.

Оперативна інформація станом на 18.00 16.07.2023 щодо російського вторгнення

Триває п’ятсот восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом доби ворог завдав 6 ракетних та 38 авіаційних ударів, здійснив близько 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак постраждали мирні люди, пошкоджень зазнали житлові будинки, господарські та адміністративні будівлі, а також приватний автомобільний транспорт.

Оперативна інформація станом на 18.00 15.07.2023 щодо російського вторгнення

Триває п’ятсот сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом поточної доби російська федерація завдала ракетно-авіаційного удару двома іранськими ударними БпЛА типу “Shahed” та двома зенітними керованими ракетами по Україні. В результаті успішної бойової роботи ППО України знищено два ударних БпЛА.

Прощання з Героєм!

15 липня о 13.00 у соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із захисником України — Гулаком Анатолієм Михайловичем, 1980 р.н., - Героєм, який загинув, захищаючи рідну країну від російських окупантів. Траурний кортеж після відспівування близько 14.00 почне рух від собору Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Київській в напрямку с. Заїзд до місця поховання на сільському кладовищі. Просимо віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого земляка, який поклав своє життя за мир, свободу і незалежність України! Вічна пам’ять і вічна слава Герою!

«єРобота»: підсумки десяти хвиль 2023 року

За результатами десяти хвиль подання заяв на мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» кошти від держави отримають 91 житель Чернігівщини на загальну суму понад 21 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 196 нових робочих місць.

Відбулася  35 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

14 липня  відбулося пленарне засідання 35 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 9 питань. На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.