Оперативна інформація  станом на 06.00 26 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 06.00 26 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот вісімдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти продовжують ігнорувати міжнародне гуманітарне право, обстрілюють не лише позиції українських військ, а й цивільну інфраструктуру населених пунктів, тероризуючи мирних жителів.

Оперативна інформація станом на 06.00 25 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот сімдесят дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти продовжують ігнорувати міжнародне гуманітарне право, обстрілюють не лише позиції українських військ, а й цивільну інфраструктуру населених пунктів, тероризуючи мирних жителів. Так, сьогодні вночі росія в черговий раз атакувала Україну ракетами та дронами-камікадзе типу “Shahed-136/131”. На Одещині під ударом була припортова інфраструктура. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Шановні вихователі і працівники дошкільних закладів!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля, який  щорічно відзначаємо в останню неділю вересня. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, а  дитячий садок  – перша школа життя.

Шановні машинобудівники!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем машинобудівника України, який щорічно традиційно  відзначаємо у четверту неділю вересня. Дуже важливо в умовах війни, щоб економіка не стояла на місці, а розвивалася.  Щиро дякуємо за вашу наполегливість, терпіння та відданість в обраній справі. Успіх  однієї з найскладніших галузей економіки сьогодні – це  трудовий потенціал, професійність, досвід поколінь, помножений на сучасні технології та високі стандарти.

Оперативна інформація станом на 06.00 24 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот сімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти продовжують ігнорувати міжнародне гуманітарне право, обстрілюють не лише позиції українських військ, а й цивільну інфраструктуру населених пунктів, тероризуючи мирних жителів. Так, минулої доби російська федерація завдала чергового удару по Україні дронами-камікадзе типу “Shahed-136/131”. В результаті бойової роботи протиповітряною обороною знищено 14 з 15 “шахедів”.

Оперативна інформація станом на 06.00 23 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот сімдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти продовжують ігнорувати міжнародне гуманітарне право, обстрілюють не лише позиції українських військ, а й цивільну інфраструктуру населених пунктів. Так, минулої доби російська федерація атакувала Україну 6 ударними БпЛА типу “Shahed-136/131”, з яких 2 знищено засобами протиповітряної оборони України. Окрім цього, від ракетної атаки на місто Кременчук постраждало понад 30 людей, серед яких троє дітей. Також, через цинічний ракетний удар постраждали й мирні жителі Юрківки Запорізької області. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Оперативна інформація станом на 06.00 22 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот сімдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти продовжують ігнорувати міжнародне гуманітарне право, здійснюють обстріли не лише по позиціях українських військ, а й по цивільній інфраструктурі населених пунктів, тероризуючи мирних жителів. Так, минулої доби російська федерація завдала чергового масованого ракетного удару по енергетичній, промисловій та іншій цивільній інфраструктурі України 44 крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555/Х-55 та 6 зенітними керованими ракетами С-300. Протиповітряною обороною знищено 38 крилатих ракет. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали житлові будинки, навчальні та медичні заклади, гуртожитки та інша цивільна інфраструктура.

Придбаний пікап передано до ЗСУ

Сухополов’янська сільська рада цілеспрямовано продовжує надавати підтримку Збройним Силам України у боротьбі з агресором.

Оперативна інформація станом на 06.00 21 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот сімдесят п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти продовжують ігнорувати міжнародне гуманітарне право, здійснюють обстріли не лише по позиціях українських військ, а й по цивільній інфраструктурі населених пунктів, тероризуючи мирних жителів. Так, минулої доби російська федерація завдала чергового авіаційного удару по Україні ударними БпЛА типу “Shahed-136/131”. В результаті бойової роботи протиповітряною обороню було знищено 17 “шахедів” по маршруту слідування у межах Сумської, Полтавської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей. На жаль внаслідок влучань на Полтавщині постраждав нафтопереробний завод. Руйнувань та пошкоджень зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Підтримка Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») сприяє Уряду України у впровадженні децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.