Шановні працівники нафтової, газової та  нафтопереробної промисловості!

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати працівників колективів  СП «Каштан Петролеум ЛТД», НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта», СО «Укрнафта Буріння» ПАТ «Укрнафта», Прилуцького відділення АТ «Оператор газорозподільної системи «Чернігівгаз» з професійним святом – Днем  працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, який щорічно відзначають відповідно до Указу Президента України у другу неділю вересня.   Вітаємо  працівників однієї з провідних галузей  економіки держави, чия праця заслуговує на величезне визнання, шану та повагу. Адже  Ви на сьогодні працюєте у   складних умовах, у період воєнного стану в державі, оперативно вирішуючи непрості  щоденні виклики. Щирі вітання  тим, хто працює в полях на свердловинах, тих, хто за пультом оператора, хто за комп’ютером у офісі, й окрема подяка тим, хто сьогодні зі зброєю на передовій. Ваш внесок у стабільну роботу енергетичної системи країни неможливо переоцінити. Запорукою таких результатів є професіоналізм і відповідальність кожного з вас. Цінуємо Вашу роботу, яка дає тепло, світло, рух. Те, що Ви робите – це життя! Нехай у Вашому житті завжди було світло, тепло та затишок.

Оперативна інформація станом на 06.00 08.09.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот шістдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетно-авіаційного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.Протягом минулої доби відбулось 39 бойових зіткнення. Ворог завдав 7 ракетних, 74 авіаційних ударів, здійснив 46 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Конкурс з реалізації проєкту   «Центр денного догляду»

Конкурс з реалізації проєкту «Центр денного догляду»

Acted запрошує жіночі та інші громадські організації, спілки, благодійні фонди, комунальні і державні установи, до участі в проєкті «Центр денного догляду»  за фінансової підтримки Embassy of Canada to Ukraine та Canada’s International Development – Global Affairs Canada.

Оперативна інформація станом на 06.00 07.09.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот шістдесят перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Противник і надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, здійснює обстріли цивільних об’єктів, внаслідок чого, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення, зруйновані житлові будинки та цивільна інфраструктура.

Служба зайнятості інформує :  Чернігівщина  – у п’ятірці лідерів по організації суспільно корисних робіт

Служба зайнятості інформує : Чернігівщина – у п’ятірці лідерів по організації суспільно корисних робіт

У рамках урядового проєкту «Армія відновлення» служба зайнятості залучає безробітних до виконання суспільно корисних робіт. Цього року в області участь у таких роботах взяли понад 5,2 тис. безробітних. Суспільно корисні роботи проводяться в 52 з 57 територіальних громад Чернігівщини. За кількістю безробітних, які залучаються до проведення робіт, наша область перебуває у п’ятірці лідерів серед регіонів України.

Оголошується приймання заявок на участь у конкурсі на отримання гранту для мікробізнесу

Учасниками та учасницями конкурсу можуть бути: фізичні особи підприємці (ФОП), самозайняті особи, та особи, які мають на меті розпочати свою підприємницьку діяльність. Такі особи можуть отримати грант у розмірі 1000 $. Форма заявки за посиланням: https://forms.gle/2SfzsY6NkkBQ5a6m7 фізичні особи підприємці (ФОП). Такі особи можуть отримати грант у розмірі 3000 $. Форма заявки за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iaykbfkl20EH5mafkAP6S7FtNhHpIRz3yIIy-jfy0vY/edit Географія проведення конкурсу — виключно Чернігівська область (заявки з інших областей розглядатись не будуть). Пріоритет буде надаватися заявникам які: мають довідку ВПО (отримали після 24.02.2022 р.), вразливим категоріям населення (або, якщо члени їх родини мають таку вразливість), та особам, чий бізнес зазнав негативного впливу внаслідок війни. Кінцевий термін подання заявок — 30 вересня 2023 року. Для отримання додаткової інформації надсилайте запити на електронну пошту організації ngoadd2023@gmail.com Проєкт фінансується Українським гуманітарним фондом (УГФ) та реалізується у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією ZOA in Ukraine.

Послуги служби зайнятості для ВПО

Через війну значна кількість українців покинули рідні домівки та змушені були шукати прихисток в інших громадах. У поточному році послугами державної служби зайнятості на Чернігівщині скористалися 604 внутрішньо переміщені особи, більша половина з яких  (313 осіб) звернулися цьогоріч. Станом на 1 вересня в області налічувалось 183 ВПО зі статусом безробітного.

Оперативна інформація станом на 06.00 06.09.2023 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот шістдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація продовжує вести загарбницьку війну. Не зважаючи на значні втрати, не відмовляється від планів щодо повної окупації нашої території.

Гранти для ветеранів від «єРобота»: на Чернігівщині 3 позитивні рішення

Такі підсумки маємо за програмою «Грант для ветеранів», яка стартувала цього року в рамках урядового проєкту «єРобота». В результаті реалізації бізнес-ідей переможців у Чернігівському районі налагодять виробництво комбікормів, у місті Чернігові відкриється студія лазерної епіляції та мийка самообслуговування.