Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Низький усім Вам уклін за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу. Бажаємо Вам подальших успіхів і нових здобутків у роботі, міцного здоров’я, радості, миру і злагоди.

14:53 02.11.2020

Вітання з днем дідусів та бабусь!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх ваших задумів. Тож нехай кожний ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло. Зі святом, найрідніші!

12:24 28.10.2020

УВАГА ПЕРЕКРИТТЯ РУХУ! ШЛЯХОПРОВІД БІЛЯ ПРИЛУК ЗАКРИВАЄТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ

З 09:00 27 жовтня 2020 року біля Прилук перекривається рух ділянкою дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (км 138+100 - 140+000). Це пов'язано з початком робіт з реконструкції шляхопроводу над залізницею, що знаходиться на 139-му кілометрі цієї траси. Геолокація перекриття: https://goo.su/2oUs.

12:14 28.10.2020

Шановні жителі Сухополов’янської громади!

Щиро дякуємо Вам за активну життєву позицію, палку любов до рідної землі, небайдужість до майбутньої долі нашого краю. Сподіваємось, що саме ці почуття спонукали Вас прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і здійснити своє волевиявлення.

16:24 27.10.2020

Герої не вмирають…

Вже як шість років точаться військові дії на Сході України. Відстоюючи рідну землю, захищають східні рубежі українські воїни, боронять власні родини та всіх українців, не шкодуючи власного здоров’я та життя.

16:56 16.10.2020

З Днем Захисника України!

14 жовтня вписане у календар української історії, як день захисника України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів України.

08:54 14.10.2020

Зі святом Покрови!

Від щирого серця вітаємо усіх віруючих жителів громади зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці! Нехай Покрова духмяним жовтневим запахом українського хліба принесе у Ваші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях! Бажаємо, щоб Ваші молитви завжди будуть почуті, щоб Вас і Ваших близьких ніколи не підводило здоров'я і віра в світле майбутнє. Зі Святом!

08:52 14.10.2020