ДО УВАГИ ЕКОАКТИВІСТІВ!

Міжнародний фонд «Відродження» проводить конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі».

09:03 08.10.2020

Ремонт дороги в селі Переволочна!!!

Сьогодні продовжуються роботи по ямково-експлуатаційному ремонту автодороги місцевого значення загального користування в селі Переволочна по вулиці Козацький шлях. Сільський голова Денис Росовський спільно з в.о. старости Переволочнянського старостинського округу Ольгою Сметанник ознайомилися з виконанням даних робіт. Зазначені роботи виконуються в рамках Програми соціально-економічного розвитку громади на 2020 рік.

21:29 05.10.2020

ДО УВАГИ ЕКОАКТИВІСТІВ!

21:25 05.10.2020

У ДП «Прилуцьке лісове господарство» новий керівник!

2 жовтня сільський голова Денис Росовський прийняв участь у представленні начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергієм Аніщенко т.в.о. директора державного підприємства "Прилуцьке лісове господарство" Валентина Сурая. Підставою для призначення на посаду є наказ Державного агентства лісових ресурсів України.

21:22 05.10.2020

Послідовно працюємо над зміцненням матеріальної бази медичних закладів громади!

5 жовтня 2020 року з метою забезпечення якісної діагностики та лікування найпоширеніших хвороб, придбано та встановлено новий, сучасний, багатофункціональний УЗД апарат вартістю 400 тис. грн. на базі Замістянського ФАПу та проведені роботи з поточного ремонту приміщення закладу на суму 80,0 тис. грн.

21:21 05.10.2020

З Днем працівника освіти!

Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

12:02 02.10.2020

Святкування Дня працівників освіти!

В першу неділю жовтня всі працівники освіти святкують своє професійне свято! Напередодні свята Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський привітав кращих із кращих освітян громади з цим прекрасним святом, побажав кожному міцного здоров'я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди! На їх адресу звучали самі теплі, щирі та світлі слова.

11:57 02.10.2020

Ремонт дороги в селі Пологи!!!

01 жовтня розпочаті роботи по ямково-експлуатаційному ремонту автодороги місцевого значення загального користування Піддубівка-Пологи-Тарасівка-Знам'янка у межах села Пологи по вулиці Івана Франка. Сільський голова Денис Росовський спільно з в.о. старости Піддубівського старостинського округу Василиною Федоренко ознайомилися з виконанням даних робіт. Зазначені роботи виконуються в рамках Програми соціально-економічного розвитку громади на 2020 рік.

10:59 02.10.2020

Вітання з Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Щиро вітаємо Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

10:58 02.10.2020

З Днем Віри, Надії, Любові!!!

Від щирого серця вітаємо усіх віруючих жителів громади з прекрасним, світлим святом - з днем Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. З надією набагато легше жити. Добре, якщо в серці є любов, а дорога життя дарує знову і знову віру у мрію. На свято Віри, Надії та Любові бажаємо усім нам добра і чудес, щоб удосталь було радісних днів, а турботи змило осіннім дощем!

11:01 30.09.2020