Придбання пральної машини для ДНЗ «Сонечко» в селі Охіньки!

У серпні поточного року працівники ДНЗ «Сонечко» озвучили перед сільським головою Денисом Росовським нагальну  проблему оновлення матеріально-технічної бази дитячого садка, зокрема, необхідності придбання пральної машини, яка вийшла з ладу. З метою термінового вирішення даного питання сільський голова звернувся до суб’єктів господарювання, які здійснюють виробничо-господарську діяльність на території сільської ради, в результаті чого ТОВ «Прилуки Агроінвест» було придбано нову пральну машину.

16:43 29.09.2020

Придбання пральної машини для Охіньківської ЗОШ!

Сухополов’янська ОТГ висловлює величезну вдячність СТОВ «Батьківщині» та Благодійному Фонду «Надія Сіверщини» в особі Дмитренка Олега Миколайовича за придбання пральної машини для потреб Охіньківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів.

16:42 29.09.2020

Урочисте відкриття в Охіньківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів меморіальної дошки М.В.Макаренку

29 вересня 2020 року в селі Охіньки Прилуцького району Чернігівської області на території Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід з нагоди відкриття меморіальної дошки на честь видатного земляка Миколи Макаренка.

16:36 29.09.2020

Ремонт дороги!!!

Продовжуємо ремонти доріг комунальної форми власності. Сьогодні 28 вересня 2020 року Виконавчим комітетом сільської ради проведені роботи по ямково-експлуатаційному ремонту дороги комунальної форми власності по вулиці Закарпатській в селі Сухополова. Ремонт здійснювався Філією Прилуцької ДЕД ДП «Чернігівський облавтодор».

17:09 28.09.2020

Відвідали багатодітну родину!

Сьогодні сільський голова Денис Росовський та в.о. старости Дідовецького старостинського округу Ірина Шуляк відвідали багатодітну родину Валерія та Олени Биндю в с. Єгорівка, та вручили матеріальну грошову допомогу і телевізор, як родині, яка постраждала внаслідок нещодавньої пожежі.

16:36 28.09.2020

З Днем дошкілля!!!

Від усієї душі вітаємо вихователів і усіх працівників дошкільних установ Сухополов'янської громади з професійним святом, яке відзначають в останню неділю вересня.

14:07 27.09.2020

З Днем машинобудівника!!!!

День машинобудівника традиційно святкують в останню неділю вересня. Сухополов'янська ОТГ від щирого серця вітає працівників ТОВ"ПК "Пожмашина" та усіх громадян, які мають віношення до галузі машинобудування, з професійним святом. Зичимо подальших творчих та трудових досягнень, теплих ділових відносин, оптимізму, добробуту, достатку та здоров'я на довгі роки Вам та Вашим родинам!

14:06 27.09.2020

З Воздвиженням!

27 вересня Україна відзначає велике свято Воздвиження. Від щирого серця вітаємо віруючих жителів громади з цим величним святом. Нехай цей день подарує кожному з нас благодать в сім'ї, здоров'я, милосердя душ та доброту сердець, світло та радість, щастя та мир.

14:06 27.09.2020

Ремонт дороги!!!

Враховуючи звернення місцевих жителів до Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, 24 вересня 2020 року Виконавчим комітетом сільської ради розпочаті роботи по ямково-експлуатаційному ремонту дороги комунальної форми власності по вулиці Лесі України в селі Пирогівці. Ремонт здійснюється Філією Прилуцької ДЕД ДП «Чернігівський облавтодор» за фінансової підтримки ТОВ «Агрікор-Холдинг». Роботи в цьому напрямку будуть продовжені.

16:28 24.09.2020

Роботи з благоустрою центру громади!!!

22-23 вересня Виконавчим комітетом за кошти місцевого бюджету здійснені роботи по огородженню дитячого майданчика, що знаходиться біля автобусної зупинки у центрі села Сухополова.

16:26 24.09.2020