Гіркота від втрати, біль, який пронизує, до якого не можна звикнути, який не можна пробачити…

Ще одна болюча рана в серцях рідних, близьких, побратимів, громади та України. Назавжди до рідного дому на щиті повернувся Герой, наш земляк із с.Білорічиця Білорічицького старостинського округу Сухополов’янської громади.  24 квітня 2024 року в с.Білорічиця  (Білорічицький  старостинський округ)  секретар сільської ради Володимир Бобошко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко, керуючий справами виконавчого комітету сільської ради Валентина Харченко, староста Білорічицького  старостинського округу Валерій Коваленко, посадовці сільської ради разом із рідними,  побратимами,  вчителями, друзями, односельцями  провели в останню путь  Героя   та вшанували пам’ять загиблого земляка,   військовослужбовця, молодшого сержанта, командира 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу  1 стрілецької роти   військової частини А7330 Збройних Сил України Єдінова Євгенія Анатолійовича, який загинув  14 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області. Народився  Єдінов Євгеній Анатолійович 29 вересня 1983 року  в м.Бровари. У с.Білорічиця Прилуцького району сім’я Героя переїхала у 1994 році. З 6 по 11 клас Євгеній навчався в Білорічицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи пішов на строкову службу до Збройних Сил України. З 2014 року по 2015 рік став на захист Східних кордонів нашої держави – брав участь в Антитерористичній операції. Працював на різних посадах у м.Києві. З перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України став на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Був призваний на військову службу Прилуцьким РТЦК та СП 24 лютого 2022 року. Був нагороджений медаллю учасника АТО. Отримав відзнаку Президента України «За оборону України».

Активні будні Молодіжної ради

23 квітня на запрошення Чернігівського обласного молодіжного центру голова Молодіжної ради Сухополов'янської сільської ради Ігор Хоменко взяв активну участь та виступив онлайн про перспективи діяльності Молодіжної ради на 2024 рік, у рамках Х Всеукраїнського форуму Взаємодії та розвитку, що проходив в м. Чернігів. А вже ввечері так само в режимі онлайн разом з учасниками  та учасницями  нашої Молодіжної ради заповнили графік реалізації роботи нашої команди над проєктом USAID "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад". Тож активна діяльність Молодіжної ради триває.

До відома громадян!

Сьогодні, 23 квітня, "на щиті" повертається назавжди до рідного краю наш земляк із с. Білорічиця – ЄДІНОВ Євгеній Анатолійович, який загинув неподалік населеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області, захищаючи рідну Україну.

Продовження робіт  з благоустрою  у Ряшківському   старостаті!

У Сухополов’янській громаді продовжуються  роботи з благоустрою  в рамках проведення весняного місячника на території населених пунктів сільської ради, який проходить  з 01 квітня по 30 квітня 2024 року.  21 квітня  2024 року  у Ряшківському  старостинському окрузі виконувалися роботи по благоустрою, зокрема вул.Цегельної  з залученням  техніки суб’єкта господарювання СТОВ «Дружба Нова».

Невимовний біль: знову втрачаємо  найрідніших….

Пекучим болем та  гірким смутком війна, розв’язана цинічним  російським  агресором,  знову торкнулася Сухополов’янської громади –  забрала життя ще одного  захисника, нашого земляка, вірного сина української держави із села Білорічиця Білорічицького старостинського округу.

ЗНИЩЕНО П’ЯТЬ УДАРНИХ ТА ОДИН РОЗВІДУВАЛЬНИЙ БПЛА

У ніч на 22 квітня 2024 року противник атакував 7-ма ударними БпЛА типу "Shahed" із мису Чауда ( ТОТ українського Криму) та трьома зенітними керованими ракетами С-300/С-400 із тимчасово окупованої території Донеччини.  В результаті бойової роботи цієї ночі підрозділами мобільних вогневих груп Сил оборони України знищено 5 ударних БпЛА, а близько 7.00 – БпЛА оперативно-тактичного рівня "Орлан-10". Усі безпілотники збито на Одещині.

Чергові активні вихідні Молодіжної ради

20 квітня, прийнявши запрошення, учасники Молодіжної ради відвідали зустріч з докторкою історичних наук, викладачкою "Київської Політехніки", родом з Прилуччини Антоніною Кізловою. Голова Молодіжної ради Ігор Хоменко привітав почесну гостю, виступивши в театральному образі молодого монаха Києво-Печерської лаври з уривком із "Кайдашевої сім'ї". По завершенні цього заходу в цих же гостинних стінах 100-річного КЗ "Публічна бібліотека»  Сухополов'янської сільської ради провели засідання Молодіжної ради з виконання домашніх завдань над проєктом USAID "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад" та онлайн-відеоконференції з менторкою нашої команди пані Христиною із Закарпаття. Тож активності Молодіжної ради тривають.