Регуляторна політика

ДОДАТКИ ДО ПРОЄКТУ РІШЕНННЯ "Про встановлення місцевих податків та/або зборів на території Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

19:56:39 02.07.2020

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики на офіційному сайті Сухополов’янської  сільської ради та на дошці оголошень оприлюднюється проект регуляторного акта – проект рішення  Сухополов’янської  сільської ради «Про встановлення місцевих податків та/або зборів на території Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» та аналіз регуляторного впливу

19:53:03 02.07.2020

ПРАВИЛА благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади Прилуцького районуЧернігівської області

14:01:42 21.05.2020

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Сухополов’янської сільської ради «Про правила благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної Прилуцького району Чернігівської області».

14:00:31 21.05.2020