Сільський голова

Росовський Денис Михайлович

Народився 1 червня 1974 року у м. Пудож Карелія, Росія.

Закінчив: у 1989 році восьмирічну школу № 14 м. Прилуки Чернігівської області, у 1992 році – Млинівський радгосп – технікуму, у 1998 році Національний аграрний університет за спеціальністю «Зооінженерія,» з присвоєнням кваліфікації зооінженера, у 2004 році – Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю „Фінанси ”, кваліфікація – економіст, у 2018 році - Інститут державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю магістр, регіональне управління, кваліфікація - державне управління.Одружений.

Трудову діяльність розпочав на підприємствах Чернігівського облрибкомбінату, потім на Водлинській виробничій дільниці.

З вересня 2005 року по липень 2013 року працював в Прилуцькій райдержадміністрації на посадах: начальника відділу соціально – економічного розвитку та реформування управління агропромислового розвитку, головного спеціаліста управління економіки, заступника начальника управління економіки та заступника голови райдержадміністрації.

З березня по травень 2014 року - державним інспектором відділу ІТ та обліку платників Прилуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

З травня 2014 року по січень 2020 року - на посаді першого заступника голови Прилуцької райдержадміністрації.До обрання на посаду голови громади був депутатом Прилуцької районної ради сьомого скликання.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік https://public.nazk.gov.ua/declaration/0a980360-fcfe-49fd-8e38-527d0e02fefb

Адреса приймальні: 17542, с. Сухополова, вул. Чернігівська, 32

Телефон: (04637)  60345