A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сухополов’янська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Телефонний довідник працівників Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Працівники

Сухополовянської сільської ради обєднаної територіальної громади

станом на 30.03.020 року

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

Росовський Денис Михайлович

Голова ОТГ

50368

Євтушенко Ольга Андріївна

Секретар ради та виконкому

50368

Проценко Сергій Миколайович

Заступник сільського голови

60345

Відділ бухгалтерського обліку

Пшенична Світлана Іванівна

Головний бухгалтер

60345

Відділжитлово-комунальногогосподарства, благоустрою, архітектури, містобудування та земельнихвідносин

Матвієнко Ніна Дмитрівна

Спеціаліст 1 категорії

60345

Відділ організаційно-кадрової роботи

Терентій Юлія Миколаївна

Інспектор з кадрової роботи

50368

Виконавчі органи ради

Коваленко Валерій Миколайович

В.о. старости Білорічицькогостаростинського округу

68589

Шуляк Ірина Миколаївна

В.о. старости Дідовецькогостаростинського округу

63713

Свистун Ніна Іванівна

В.о. старости Заїздськогостаростинського округу

64152

Терентій Тетяна Василівна

В.о. старости Замостянськогостаростинського округу

66276

Мизюк Віта Іванівна

В.о. старости Знамянськогостаростинського округу

68333

Сергієнко Тамара Миколаївна

В.о. старости Канівщинськогостаростинського округу

61619

Зуєва Наталія Петрівна

В.о. старости Колісниківськогостаростинського округу

61530

Іваншина Ірина Вікторівна

В.о. старости Лісовосорочинськогостаростинського округу

62530

Бербушенко Галина Миколаївна

В.о. старости Мазківськогостаростинського округу

67296

Харченко Валентина Миколаївна

В.о. старости Малківськогостаростинського округу

61974

Федоренко Світлана Миколаївна

В.о. старости Нетяжинськогостаростинського округу

61235

Маснуха Володимир Іванович

В.о. старости Охіньківськогостаростинського округу

64942

Федоренко Василини Михайлівна

В.о. старости Піддубівськогостаростинського округу

68327

Сметанник Ольга Миколаївна

В.о. старости Переволочнянськогостаростинського округу

63295

Хоменко Володимир Миколайович

В.о. старости Погребівськогостаростинського округу

68360

Пашук Ніна Миколаївна

В.о. старости Рудівськогостаростинського округу

64819

Чебакова Світлана Миколаївна

В.о. старости Ряшківськогостаростинського округу

63531

Миколаєнко Олександр Іванович

В.о. старости Смоськогостаростинського округу

60642

Відділ загальний та інформаційної діяльності

Микитченко Світлана Григорівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Білорічицькийстаростинський округ)

68589

Брунько Світлана Іванівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності

50368

Тарасенко Лідія Вікторівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Заїздськийстаростинський округ)

64152

Пушкаренко Лариса Миколаївна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Замостянськийстаростинський округ)

66276

Барвінченко Тетяна Володимирівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Знамянськийстаростинський округ)

68333

Конюшенко Надія Іванівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Колісниківськийстаростинський округ)

61530

Волошенко Ірина Василівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності

50368

БарвінченкоПавліна Миколаївна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Мазківськийстаростинський округ)

67296

Крашіненко Сергій Олександрович

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності

50368

Шрамко Оксана Миколаївна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Охіньківськийстаростинський округ)

64942

Рижкова Тетяна Михайлівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Переволочнянськийстаростинський округ)

63295

Озірна Віра Миколаївна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Піддубівськийстаростинський округ)

68327

Ілляшенко Віра Миколаївна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Рудівськийстаростинський округ)

64819

Харченко Сергій Миколайович

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Ряшківськийстаростинський округ)

63531

Тригуб Тетяна Іванівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності (Смоськийстаростинський округ)

60642

Сочивець Руслана Василівна

Діловод відділу загального та інформаційної діяльності

60345

Господарський відділ

Біловод Вікторія Юріївна

Касир

60345

Величко Ніна Василівна

Прибиральниця

60345

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь