ШТРАФИ ЗА СПАЛЮВАННЯ РОСЛИННОСТІ ЗБІЛЬШЕНО

Парламент на позачерговому засіданні ухвалив в цілому проєкт закону №2339 щодо посилення відповідальності за пошкодження об’єктів рослинного світу. Відповідне рішення підтримали 328 народних депутатів України. Мінекоенерго підтримує прийняття цього законопроекту, адже випалювання сухої рослинності та її залишків породжує багато негативних наслідків.

Проголосувати за проєкти «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівщини можна до 28 квітня включно

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Вітаємо!

15 квітня 2020 року Виконавчим комітетом Сухополов'янської ОТГ на території Заїздського старостинського округу здійснено реєстрацію народження хлопчика Назарчика. Вітаємо родину з цим приємним моментом. Нехай цей маленький промінчик Вашої любові стане справжнім сонцем. Нехай з його появою світ сім'я наповниться теплом і світлом. Бажаємо малюку рости розумним і здоровим, нехай в житті його чекає все саме добре і прекрасне. А усій родині - щастя, процвітання та благополуччя.

ЛІКВІДАЦІЯ СМІТТЄЗВАЛИЩА!!!

14 квітня ми приступили до ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, що знаходилося на території с. Сухополова із залученням спеціалізованої техніки. Величезне спасибі НГВУ "Чернігівнафтогаз" ПАТ "Укрнафта" за надану допомогу. Сподіваємось, громадяни розуміють, що варто дбати не тільки про чистоту власних осель, але і про чистоту села, в якому живемо. Вкотре переконуємося, що вислів «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» свою актуальність не втратить ніколи.

УРЯД РОЗШИРИВ ПЕРЕЛІК ДОЗВОЛЕНИХ ВИДІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Рішенням Уряду внесено зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які розширюють перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Крім того, Уряд надав рекомендації для бізнесу з метою посилення контролю за дотриманням санітарних і протиепідемічних вимог.

ШТРАФИ ЗА ПІДПАЛИ В ЕКОСИСТЕМАХ МАЮТЬ ЗРОСТИ В СЕРЕДНЬОМУ У 20 РАЗІВ!!!!

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках. Як попередити виникнення пожеж, що не лише шкодять довкіллю й здоров’ю людей, а й призводять до значних матеріальних збитків, говорили 9 квітня під час брифінгу в ОДА.

ЛІКИ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ ДЛЯ АЗПСМ!

9 квітня голова громади Денис Росовський відвідав Сухополов’янську та Дідовецьку амбулаторії загальної практики сімейної медицини для забезпечення установ ліками першої необхідності на загальну суму 10 тис. грн., по 5 тис. грн. для кожної. Список препаратів було сформовано Центром первинної медико-санітарної допомоги Прилуцького району. Величезна подяка від громади Благодійному фонду «Агрейн» та ТОВ «Курс-Агро» за розуміння та матеріальну підтримку. Надаючи допомогу, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя. Роботу у даному напрямку буде продовжено.