УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 23 вересня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередач у селах Колісники, Левки, Лісові сорочинці, Стрільники, Полова, Нетяжино, Нова Тарнавщина та Покрівка. Вибачте за тимчасові незручності.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі громади! У рубриці «Регуляторна політика» розміщений розрахунок тарифів по виробництву та постачанню теплової енергії ПП «Паритет ПМ» для бюджетних установ Сухополов’янської сільської ради.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці громади! Запрошуємо Вас до обговорення Програми розвитку житлово-комунального господарства Сухополов’янської сільської ради на 2021-2024  роки,   яка розміщена на офіційному сайті сільської ради в рубриці «Регуляторна політика»  «Благоустрій населених пунктів».

До відома громадян!

Відповідно до інформації ТОВ "Прилуцький хлібодар" 15 вересня підприємство буде здійснювати десикацію соняшника препаратом Реглор" від компанії " Сингента ".

Всеукраїнський рейд «Урок»

На території Сухополов’янської громади розпочався перший етап проведення Всеукраїнського рейду «Урок», метою якого є надання дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності. Рейд «Урок» продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

До відома жителів громади!

Шановні жителі Сухополов’янської сільської ради, повідомляємо, що кожного третього четверга місяця з 10.00 до 13.00 в приміщенні за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 224, кабінет №121 (відділ соціальної підтримки населення Сухополов’янської сільської ради) буде здійснюватися прийом громадян уповноваженою особою Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Ви зможете безоплатно отримати послуги за наступним переліком:

ОГОЛОШЕННЯ про намір  ТОВ «Житлобуд-сервіс» змінити (переглянути) тарифи на  водопостачання для населення  сіл Боршна, Валки, Ряшки, Смош.

Шановні жителі сіл Боршна, Валки,Ряшки та Смош Сухополов'янської сільської ради!!Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Сухополов’янська сільська рада повідомляє про намір  ТОВ «Житлобуд-сервіс» змінити (переглянути) тарифи на  водопостачання для населення  сіл Боршна, Валки, Ряшки, Смош.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 16 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи та Тарасівка. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 13 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Нетяжино, Нова Тарнавщина, Покрівка, та Рудівка. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 11 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Рудівка, Бажанівка, Білорічиця, Боротьба, Петрівське, Єгорівка, Пирогівці, Полова, Сухополова, Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Стрільники. Вибачте за тимчасові незручності.