УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 30 липня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у с. Білещина. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!!! Розпочато збір ідей проектів до Стратегії розвитку Сухополов’янської  сільської територіальної громади  на 2022 - 2028 роки на принципах залучення громадськості

УВАГА!!! Розпочато збір ідей проектів до Стратегії розвитку Сухополов’янської  сільської територіальної громади на 2022 - 2028 роки на принципах залучення громадськості

Сухополов’янська  сільська рада приступає до  розробки Стратегії розвитку Сухополов’янської  сільської  територіальної громади на 2022 - 2028 роки на принципах залучення громадськості (далі - Стратегія).

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Чернігівської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 27 липня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у с. Рудівка.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні мешканці громади! Запрошуємо Вас до обговорення "Правил благоустрою населених пунктів Сухополов'янської сільської територіальної громади Прилуцького району Чернігівської області".

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Сухополов’янської сільської ради запрошуємо Вас до обговорення регуляторного акту – « Правила розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Сухополов’янської сільської ради», які розміщені на офіційному сайті сільської ради в рубриці регуляторна політика.

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 20 липня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у с. Полова по вул. Садова №№ 1, 10, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 3А, 4, 5, 6, 7, 8 та по вул. Тересівська, 20.

До уваги жителів адміністративного центру громади!!!

Відповідно до повідомлення Прилуцького відділення АТ "Чернігівгаз" 22 червня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин, у зв'язку із проведенням монтажних робіт на газопроводі, буде припинено газопостачання у с. Білещина на території адміністративного центру громади. Вибачте за тимчасові незручності.

Перелік переможців конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Сухополов’янської сільської ради оприлюднюємо перелік осіб, які  перемогли в конкурсі:

До уваги пасічників Замостянського старостинського округу!!!!!!!

Відповідно до повідомлення працівників ТОВ "Прилуцький хлібодар" 10 червня 2021 року з 4.00 до 10.00 годин ранку біля с. Маціївка (біля бетонної дороги на кар'єр) відбудеться обробіток пшениці пестицидом Наповал 2 клас (помірнотоксичний). З метою охорони бджіл від можливого отруєння, просимо Вас на період обробітку ізолювати бджіл у вуликах.