З Днем працівників лісу!

У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню.

З Михайловим чудом!

Сьогодні православні віряни відзначають Михайлове чудо – свято, встановлене на честь першого чуда архангела Михаїла. Від усієї душі вітаємо жителів громади із цим чудовим святом. Бажаємо Вам добра, щастя і любові, теплих сімейних посиденьок і довгоочікуваних солодощів під подушкою. Хай у кожному домі буде достаток, нехай радує затишна атмосфера, повна позитиву і сміху.

Допомога на ФП!

На виконання прохання Сухополов’янської ОТГ Благодійний фонд «Кернел» в особі Ігоря Потоцького та СТОВ «Дружба-Нова» в особі Ігоря Макухи придбали найнеобхідніші ліки у фельдшерський пункт села Ряшки на загальну суму 3,0 тис. грн. для соціально-незахищеної категорії громадян.

День звільнення Прилуччини

18 вересня - День звільнення Прилуччини від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день ми схиляємо голови та вшановуємо пам'ять про воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Урочисте відкриття меморіальних дошок воїнам-афганцям

18 вересня 2020 року в селі Рудівка Прилуцького району Чернігівської області в день, який золотою сторінкою увійшов в історію Прилуччини відбувся урочистий  захід по вшануванню пам’яті тих хто загинув у боях.

Грейдерування вулиці!

Сьогодні у с. Ряшки завершено роботи з висипки асфальтними крихтами та грейдерування дороги частини вулиці Польова. Спасибі за надану спеціалізовану техніку ТОВ "Ічнянське". Роботи виконані з метою покращення проїзду. Початок є.

Не паліть!!!

Восени, після закінчення сільськогосподарських робіт багато жителів пораються на городі, наводячи порядок на своїй земельній ділянці. І обирають найпростішій спосіб – спалювання сміття і сухої трави, не задумуючись, яку шкоду наносять собі, своєму здоров’ю, здоров’ю оточуючих та навколишньому природному середовищу.

Привітали з Днем Народження!!!

Сьогодні святкував своє 94-річчя! ветеран, герой-фронтовик, учасник бойових дій Другої світової війни, житель с. Полова Сухополов’янської ОТГ Михайло Михайлович Галіч.

З Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Від душі вітаємо Вас з професійним святом. Нехай робота дарує Вам тільки радість і успіх, робочі будні будуть спокійними і щасливими, всі колеги нехай поважають Вас, а близькі нехай Вами пишаються! Щастя, процвітання і благополуччя!