До відома бджолярів!!!

СТОВ « Дружба- Нова», з 27.04.2024 - 10.05.2024 с. Оникіївка , с. Ряшки , планується внесення ґрунтового гербіциду на посівах сої.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами 26 квітня  2024 року  з 08:00 до 16:00 буде відсутнє електропостачання в  селах: Рудівка (частково), Білорічиця (частково),

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами 25 квітня  2024 року  з 08:00 до 17:00 буде відсутнє електропостачання в селах: Боротьба, Бажанівка, Білорічиця (частково), Стрільники, Лісові Сорочинці, Колісники, Левки.

Учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам пропонують безкоштовний переїзд та перевезення речей

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами 19 квітня  2024 року  з 08:30 до 17:00 буде відсутнє електропостачання в селах: Сухополова, Пирогівці, Маціївка, Полова,

До відома зацікавлених осіб

З 04 по 06 червня 2024 року у м. Брно (Чехія) відбудеться щорічна міжнародна виставка «URBIS», яка є новим форматом «Smart Cities Meetup».

Оголошення! Шановні мешканці Канівщинського  старостинського округу!

У п’ятницю, 19 квітня  2024 року, об 11.00 в  приміщенні адмінбудівлі   Канівщинського старостинського округу за адресою: с. Канівщина, вул. Г.Степанюка,25 відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).