ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома жителів адміністративного центру громади!!! На виконання численних звернень жителів адміністративного центру громади у Сухополов’янській ОТГ завершені роботи по виготовленню та затвердженню в установленому законодавством порядку печатки «Для довідок». Ця печатка буде використовуватися з метою надання послуг населенню сіл Сухополова, Полова, Ярова Білещина, Білещина та Пирогівці для зручності в отриманні різноманітних довідок.  Відтепер довідки жителям адміністративного центру громади будуть надаватися за адресою: с. Сухополова, вул. Чернігівська, 32.  Адже, до цього часу для отримання довідки жителям вказаних сіл потрібно було їхати до м. Прилуки. Від щирого серця дякуємо усім жителям адміністративного центру за розуміння.

19:21:42 12.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на найняття посади директора Центру соціальних служб Сухополов’янська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  директора Центру соціальних служб.

18:39:00 06.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

16:37:40 30.12.2020

16:35:01 30.12.2020