УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами  16 листопада 2023 року  з 08:00 до 17:00 буде відсутнє електропостачання в с.Канівщина, с.Тихе, с.Сухоставець, с.Сухополова (частково), с.Ряшки (частково), с.Манжосівка (частково).

До відома громадян!

Рішенням виконавчого комітету сільскої ради від 10 листопада 2023 року  №403 встановлено  тарифи КП «ДОБРОБУТ» Сухополов’янської сільської ради на послуги для всіх категорій споживачів на рівні цін, запропонованих виконавцем послуг, відповідно до розробленої калькуляції (додаток 1, додаток 2), а саме:

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами  14 листопада 2023 року з 08:00 до 17:00 буде відсутнє електропостачання  в  с. Маціївка (частково), с.Смош (частково), с.Нетяжино  (частково).

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами  13 листопада 2023 року з 08:00 до 17:00 буде відсутнє електропостачання  в  с.Рудівка, с.Нетяжино, с.Покрівка, с.Нова Тарнавщина.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами  02 листопада 2023 року з 08:00 до 17:00  буде відсутнє електропостачання в  с. Замістя, с.Рудівка  (частково), с.Сухополова (частково) та с.Білорічиця.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

У зв'язку з ремонтними роботами  01 листопада 2023 року з 08:00 до 17:00  буде відсутнє електропостачання в  с.Рудівка (частково), с.Лісові Сорочинці (частково), с.Дідівці (частково).

До уваги споживачів!

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 про Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Сухополов’янська сільська рада повідомляє про намір Товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-сервіс» провести коригування  тарифів водопостачання для населення в населених пунктах Сухополов’янської сільської ради: с. Боршна, с. Валки, с. Заїзд, с. Ряшки,  с. Смош у зв’язку зі збільшенням витрат прямих матеріальних витрат (паливно-мастильні матеріали та зарплата).