Оперативна інформація станом на 06.00 31.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот двадцять третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російська федерація завдала ракетного удару по місту Харків. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Ремонт містка до «Тресту» у Переволочній!

На виконання звернень громадян села Переволочна Переволочнянського старостинського округу громади розпочато роботи по підготовці до встановлення пішохідного переходу через річку Удай до «Тресту» на території села. Під керівництвом заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради Олександра Ромашко, за допомогою техніки, наданої компанією "Пауер Корн Трейд", небайдужих жителів села розібрано старий аварійний міст, зроблено тимчасовий перехід для мешканців вулиці Межиріченська.

Оперативна інформація станом на 06.00 29.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот двадцять перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби російська федерація завдала ракетного удару по місту Дніпро, застосувавши 2 балістичні ракети "Іскандер-М". Крім того, ворог завдав 11 авіаційних ударів, здійснив 38 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, є постраждалі серед цивільного населення, руйнувань зазнали житлові будинки, інша цивільна та адміністративна інфраструктура.

Cухополов’янська громада долучилася до відзначення Дня Української Державності

З метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення 28 липня 2022 року, в День Хрещення Київської Русі-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, князя Київського Володимира Великого, відзначаємо День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Українське державотворення сягає своїми витоками Руської середньовічної держави, центром якої був Київ. Прийняття князем Київським Володимиром у 988 році християнства стало для України цивілізаційним вибором. Цього дня  вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.

єРобота: грантова програма для ветеранів та членів їхніх сімей

До 1 млн. грн на створення або розвиток власної справи можуть отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або їх подружжя за програмою «Грант для ветеранів» урядового проєкту єРобота, яка стартувала 10 квітня поточного року.

Оперативна інформація станом на 06.00 28.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот двадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби ворог завдав 3 ракетних та 29 авіаційних ударів, здійснив понад 70 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення, руйнувань і пошкоджень зазнала портова інфраструктура на півдні України та житлові будинки.