Освітлення на зупинках!

Виконавчим комітетом сільської ради завершені роботи щодо встановлення освітлення на сонячних батареях біля автобусних зупинок в с. Ряшки Ряшківського старостинського округу.

14:08 19.11.2020

З нагоди Дня працівників сільського господарства відзначили кращих аграріїв громади!

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

16:26 16.11.2020

Участь у вебінарі

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

15:27 12.11.2020

Депутатський корпус Сухополов’янської ОТГ 7-ої каденції завершив свою роботу!

10 листопада добігла до завершення каденція депутатського корпусу Сухополов’янської ОТГ 7-го скликання. За десять місяців роботи депутати цього скликання 14 разів збиралися на засідання сесій, стільки ж на засідання постійних депутатських комісій.

16:37 11.11.2020

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва Сухополов'янської ОТГ!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята. Працівник культури - це покликання...Без Вас світ не був би такий яскравий, цікавий та мелодійний.

15:17 09.11.2020

Переваги легальної зайнятості!!!

Серед переліку переваг легальної зайнятості, багато хто насамперед називає захист від незаконного звільнення з роботи. І це правильно, адже законодавство про працю гарантує стабільність трудових відносин. Розпрощатися з працівником, що працює за трудовим договором і знає свої права, роботодавцям буває нелегко. Через це власникам доводиться утримуватись від свавільних рішень. Карантин змусив багатьох громадян усвідомити цінність відповідних правових норм. У контексті розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця слід розуміти про такі плюси:

15:15 09.11.2020

"Розумна громада – конкурс для громад, які хочуть стати Smart City"

Сухополов'янська ОТГ подала заявку на участь у конкурсі "Розумна громада – конкурс для громад, які хочуть стати Smart City". Це шанс безкоштовно отримати консультацію та аудит фахівців ІТ-компанії FDI Ukraine, які брали участь у створенні Smart City для Києва та інших територіальних громад.

13:04 05.11.2020