Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 06 березня 2024 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  06 березня 2024 року  о 10:00  відбудеться засідання виконавчого комітету  у конференц-холі  Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, 3 поверх.

Про проведення 44 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради 08 березня 2024 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  08 березня   2024 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  44 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської  ради 8 скликання за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Співпраця з  Проєктом  «ГОВЕРЛА»

29 лютого 2024 року  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко, головні спеціалісти відділу земельних ресурсів  та охорони навколишнього середовища сільської ради Віта Каленіченко та Олена Закревська взяли участь  у тренінгу на тему: «Забезпечення прав місцевих рад у сфері земельних відносин. Організація претензійно-позовної роботи», який відбувся в м.Києві у рамках  Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), який впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI).

Оперативна інформація станом на 06.00 04 березня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот сорокова доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 03 березня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот тридцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 71 бойове зіткнення. Загалом ворог завдав 1 ракетного та 50 авіаційних ударів, здійснив 112 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Оперативна інформація станом на 06.00 02 березня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот тридцять восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 82 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 9 ракетних та 100 авіаційних ударів, здійснив 161 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.